Uplatnění na trhu práce

Využijte studia na naší škole a staňte se žádanými na trhu práce! Studenti vykonávají praxi přímo na pracovištích našich partnerů, jakými jsou například společnosti Siemens, s.r.o., ČEZ, a.s., EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s., advokátní kanceláře, krajské či okresní soudy, obecní úřady, apod. Studenti se mohou účastnit praxe také u našeho smluvního partnera v Německu – Berufsbildende Schule Magdeburg. Podnikaví studenti si mohou na vlastní kůži vyzkoušet vedení podniku v rámci tzv. fiktivní firmy. To, že naší studenti patří opravdu k nejlepším, svědčí i fakt, že se každým rokem umísťují na prvních místech v celonárodní soutěži fiktivních firem! Využijte naší bezkonkurenční nabídky – u nás budete mít právo a praxi již od prvního ročníku!

Pokud budete studovat náš druhý obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, získáte jistotu pracovního uplatnění, protože současná míra nezaměstnanosti v uvedeném oboru je dle statistik Úřadu práce ČR i MŠMT ve výši 0%. Praxe může probíhat přímo v prostorách naší partnerské mateřské školy nebo u našich dalších spolupracujících mateřských škol.

Podejte si přihlášku ke studiu a přijďte se k nám přesvědčit na vlastní kůži. Pro více informací volejte naší bezplatnou linku 800 888 989 nebo nám napište na vos@prigo.cz.